Wrestling Champions Federasion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Wrestling Champions Federasion

WCF

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Triple H returns!

2 posters
YazarMesaj
ShowBodyGame

Rep : 5

Triple H returns! Empty
MesajKonu: Triple H returns!   Triple H returns! Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 5:17 pm

İt's Time to play Game .. Time to play Game !!!
Triple H returns! Triple%20H
[Seyirciler Coşar]
Triple H klasik ringe geldikten sonra eline bir mikrofon alır. Ne zaman konuşmaya başlamak istese, seyirciler 'Triple H, Triple H! ' şeklinde tezahürat yapmaya başlar. Ve sonunda konuşmaya başlayabilir:
- King returns!! Are you ready ? (Kral geri döndü !! Hazır mısınız ? ) Ve seyirciler tekrardan tezahürat yapmaya başlar.Biraz sonra Triple H yeniden konuşmaya başlar:
Karşıma çıkacak birisi var mı? Kral'dan korkmayan? Deadman Undertaker? Rated R Superstar Edge? Straight Edge CM Punk? Ve en önemlisi, eski dostum, The Heartbreak Kid, Shawn Micheals? (Bir anda seyircilerden büyük bir boo alır.) İşte siz böylesiniz. Bir işe yaramayan bukalemunlarsınız!
Shawn Mıcheals

Shawn Mıcheals

Rep : 6

Triple H returns! Empty
MesajKonu: Geri: Triple H returns!   Triple H returns! Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 7:59 am

Hey Dostum Neden Beni Satıyorsun Eskiden Böyle Değildi Ama ? Eğer Beni Sattıysan Senin İiçin Bir Numaralı Rakip Benim Tamam mı ?
ShowBodyGame

Rep : 5

Triple H returns! Empty
MesajKonu: Geri: Triple H returns!   Triple H returns! Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 10:23 am

Shawn, evet eskiden böyle değildi, bu bi ilk. Takımı hep sen dağıtırdın.Eskiden ne zaman DX dağılsa senin bir sorunun çıkardı. Benim bu yaptığım satmaksa Shawn, senin beni yüzüstü bırakıp gittiğin günler neydi?

Triple H returns!
1 sayfadaki 1 sayfası